Back to Gokkast Games

Crypto Gold in demomodus

PG Soft

Crypto Gold

Game rating

?

This game has no user reviews yet

Game features

This game has no user votes yet

Crypto Gold is een een oud Gokkast van PG Soft, uitgebracht op mei ⁦⁦⁦⁦⁦⁦18⁩⁩⁩⁩⁩⁩, ⁦⁦⁦⁦⁦⁦2021⁩⁩⁩⁩⁩⁩ (meer dan ⁦⁦⁦⁦⁦⁦5⁩⁩⁩⁩⁩⁩ jaar geleden), en is gratis te spelen in demomodus op SlotsUp. Op basis van het maandelijks aantal gebruikers dat naar dit spel zoekt, is er sprake van gemiddelde vraag, waardoor dit spel niet populair en groenblijvend is in ⁦⁦⁦⁦⁦⁦2026⁩⁩⁩⁩⁩⁩. Met ⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦65⁩⁩⁩⁩⁩⁩⁩ keer gespeeld in de afgelopen ⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦90⁩⁩⁩⁩⁩⁩⁩ dagen (⁦⁦⁦⁦⁦⁦116⁩⁩⁩⁩⁩⁩ in totaal) en mixed feedback, is dit spel populair onder SlotsUp-gebruikers, waaruit blijkt dat ze hebben gemengde meningen over deze demo.

96.71%

RTP

$0.2 - $100

Inzetbereik

x50000

Multiplayer

Hoog

Volatiliteit

25.14%

Hitfrequentie

$5000000

Exposure

Gratis Spins

Spelbonussen

Goud

Sleuf Thema's

Uitbreidende Rollen

Spelmechanisme

Uitbreidende symbolen

Spelaanpassingen

Wild-symbool

Slot symbolen

Technology

Crash Game Themes

Crypto Gold

VS

Gemiddeld Gokkast Spel

Where to play
Crypto Gold for Real Money

Safe

Safety index

85

door SlotsUp

Storting ⁦20 USD⁩ Krijg ⁦5000 F⁩ree Spins

FortuneJack Review

Mijn samenvatting en beoordeling van Crypto Gold

De gratis Crypto Gold-gokkast is een uitstekende keuze als je van hoge volatiliteit en cascading-mechanismen houdt. Het technische model is sterk, met een hoge RTP van 96,71% en een geteste hitfrequentie van 37%. De Wild-on-the-Way-functie en de vermenigvuldigers bij de gratis spins zijn de belangrijkste hoogtepunten van het spel.

Het spel heeft duidelijke tekortkomingen. De hoge volatiliteit betekent dat je saldo gedurende lange periodes kan dalen zonder noemenswaardige winsten. Het ontbreken van een Bonus Buy-optie en de mobielgerichte staande lay-out zijn opvallende zwakke punten voor desktopgebruikers.

Ik raad deze slot aan als je genoeg speelgeld hebt om hoge variatie aan te kunnen en van mobiel gamen houdt. Als je de voorkeur geeft aan spellen met een laag risico en frequente grote uitbetalingen in het basisspel, kun je beter ergens anders kijken.

  • Deze gokkast heeft een hoog uitbetalingspercentage van 96,71%.

  • Opeenvolgende winsten met oplopende vermenigvuldigers.

  • De Wild-on-the-Way-functie vergroot het aantal winnende combinaties.

  • Geen 'Bonus Buy'-optie.

  • Geen progressieve jackpot.

  • Onvoorspelbare uitbetalingen vanwege de afhankelijkheid van symbolen.

Op basis van mijn test en analyse geef ik een beoordeling van ⁦96⁩ op ⁦100⁩.

96

Excellent beoordeling

Beoordeling door Gover Matthew

Uitbetalingen en RTP

90

Spelmechanica

100

Reputatie van aanbieder

80

Functies

100

Thema, grafische elementen en geluidseffecten

100

Eerste ⁦100⁩ spins

100

Winstpotentieel

100

Beleid voor spelbeoordeling

Inzicht in de gameplay en mechanismen van Crypto Gold

De gratis Crypto Gold demo-slot maakt gebruik van een rasterstructuur met 6 rijen die is gebaseerd op de mechanica van vallende symbolen. In plaats van vaste winlijnen vormen overeenkomende symbolen winsten en verdwijnen vervolgens, waardoor er nieuwe kunnen vallen. Dit creëert de mogelijkheid voor meerdere opeenvolgende winsten binnen één enkele draai. De mechanica is eenvoudig, waardoor het toegankelijk is voor zowel nieuwe als ervaren spelers die gratis slots verkennen.

Crypto Gold Main Screen

Symbolen en uitbetalingstabel

Het spel maakt gebruik van cryptomunten en kaartsymbolen. Je wint door overeenkomende symbolen op aangrenzende rollen van links naar rechts te laten landen. Omdat er geen vaste winlijnen zijn, kan het aantal manieren om te winnen oplopen tot 46.656. Het spel geeft de winstwaarden weer, zodat je tijdens elke draai kunt zien wat je potentiële uitbetaling is.

Belangrijkste kenmerken van de Crypto Gold-slot

Crypto Gold van PG Soft maakt gebruik van speciale mechanismen om je winsten te vergroten. Deze functies worden geactiveerd afhankelijk van de symboolcombinaties tijdens het spel.

  • Wild-on-the-Way — Symbolen (2-4 vakjes) met zilveren randen veranderen na een winst in symbolen met gouden randen. Als deze deel uitmaken van een nieuwe winst, veranderen ze in Wilds.

  • Free Spins-functie — Vier Scatter-bonussymbolen activeren 10 Free Spins, waarbij elke extra Scatter er nog 2 toevoegt.

  • Progressieve vermenigvuldiger — Tijdens de gratis spins verhoogt elke winst de vermenigvuldiger met 1, beginnend bij x1 zonder bovengrens.

  • Opnieuw activeren — Als je tijdens de bonusronde meer Scatters krijgt, krijg je extra gratis spins.

Het winstpotentieel van Crypto Gold evalueren

Zoals beschreven in onze gids over hoe we spellen beoordelen, is het begrijpen van de uitbetalingsstatistieken cruciaal voor het beheren van je bankroll. De gratis slot Crypto Gold biedt parameters die het uitbetalingsgedrag en de financiële mechanismen bepalen.

Inzetlimieten en maximale uitbetaling

Je kunt je inzet instellen tussen € 0,60 en € 180 per draai. De hoofdprijs is 50.000x je inzet. De meeste van de grootste uitbetalingen vinden plaats in de gratis spins-ronde, aangezien daar de vermenigvuldigers en cascades samenwerken om grotere winsten op te bouwen.

RTP en hitfrequentie

Crypto Gold heeft een RTP-percentage van 96,71%, dat boven de industriestandaard ligt. Tijdens een test van 100 spins liet het spel een hitfrequentie van 37% zien. Dit geeft aan dat ongeveer 37 van de 100 spins resulteren in een winnende combinatie. De hitfrequentie meet hoe vaak er winsten voorkomen, terwijl de RTP het uitbetalingspercentage op de lange termijn weergeeft.

Volatiliteit en risicobalans

Dit is een zeer volatiele slot, wat betekent dat het risico hoger is dan normaal. Je kunt grote uitbetalingen winnen, maar je zult ook lange periodes doormaken met weinig tot geen winsten. Je moet beslissen of die opzet bij jouw speelstijl past. Het spelen van slots voor echt geld vereist budgetbeheer om verliesreeksen op te vangen terwijl je wacht op grotere winsten.

Beoordeling van de eerste 100 spins van de Crypto Gold demo-slot

Ik begon de demo met een saldo van € 100.000 en stelde de inzet in op € 12. De eerste paar rondes leverden kleine uitbetalingen op. Toen, bij spin 9, won ik € 1.482,60.

De bonus werd geactiveerd bij spin 37. Deze leverde 10 gratis spins op en betaalde € 4.416,60 uit. Ik kreeg opnieuw gratis spins bij Spin 62, maar deze keer leverde dat slechts € 342,60 op.

De rest van de test zag ik regelmatig kleine winsten tussen € 0,60 en € 59,40. Mijn eindsaldo was € 105.605,80 toen de 100 spins voorbij waren.

Veelgestelde vragen over de Crypto Gold-gokautomaat

Wat is de maximale winst in Crypto Gold?

Je kunt maximaal 50.000 keer je inzet winnen.

Op hoeveel manieren kun je in dit spel winnen?

Het speelveld verandert van grootte en biedt tot 46.656 manieren om te winnen.

Wat is de functie 'Wild-on-the-Way'?

Symbolen met een zilveren rand die winnen, veranderen in goud en worden Wilds.

Hoe activeer ik de Free Spins-functie?

Je moet tijdens één draai vier Scatters tegelijk op het scherm zien verschijnen.

Kan ik de bonusfunctie kopen?

Nee. Deze game bevat geen 'Bonus Buy'-optie.

Pagina-informatie

Gover Matthew img

Pagina bijgewerkt juni ⁦⁦11⁩⁩, ⁦⁦2026⁩⁩ door Gover Matthew

Spelanalist en recensent
Expertise van de auteur
E-mail de auteur
⁦1⁩ jaar
ervaring
⁦2⁩ jaren
op SlotsUp
⁦5855⁩ berichten
gepubliceerd
2 maanden geleden
laatste publicatie
Crypto Gold logo
Crypto Gold
PG Soft