Back to Gokkast Games

Fire in the Hole in demomodus

Nolimit City

Fire in the Hole

Game rating

?

This game has no user reviews yet

Game features

This game has no user votes yet

Fire in the Hole is een een oud Gokkast van Nolimit City, uitgebracht op maart ⁦⁦⁦⁦⁦⁦2⁩⁩⁩⁩⁩⁩, ⁦⁦⁦⁦⁦⁦2021⁩⁩⁩⁩⁩⁩ (meer dan ⁦⁦⁦⁦⁦⁦5⁩⁩⁩⁩⁩⁩ jaar geleden), en is gratis te spelen in demomodus op SlotsUp. Op basis van het maandelijks aantal gebruikers dat naar dit spel zoekt, is er sprake van gemiddelde vraag, waardoor dit spel niet populair en groenblijvend is in ⁦⁦⁦⁦⁦⁦2026⁩⁩⁩⁩⁩⁩. Met ⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦32⁩⁩⁩⁩⁩⁩⁩ keer gespeeld in de afgelopen ⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦90⁩⁩⁩⁩⁩⁩⁩ dagen (⁦⁦⁦⁦⁦⁦142⁩⁩⁩⁩⁩⁩ in totaal) en mixed feedback, is dit spel niet populair onder SlotsUp-gebruikers, waaruit blijkt dat ze hebben gemengde meningen over deze demo.

x60000

Multiplayer

25%

Hitfrequentie

94.11%

RTP

Hoog

Volatiliteit

$0.2 - $50

Inzetbereik

$3000000

Exposure

Goud

Sleuf Thema's

Watervalrollen

Spelmechanisme

Wild-symbool

Slot symbolen

Bonus kopen

Spelbonussen

Fire in the Hole

VS

Gemiddeld Gokkast Spel

Where to play
Fire in the Hole for Real Money

Safe

Safety index

83

door SlotsUp

⁦325%⁩ Tot ⁦1500 USD⁩ of ⁦175 G⁩ratis Spins

MilkyWay Review

Mijn samenvatting en beoordeling van Fire in the Hole

De gratis demo-slot Fire in the Hole is een spannend spel dat de kenmerkende 'high-risk, high-reward'-aanpak van Nolimit City laat zien. De game is ontworpen voor hoge volatiliteit, met een RTP van 94,11% en een hitfrequentie van 27%. De maximale winst van 60.000x is indrukwekkend. Onze test met 100 spins toonde aan dat het basisspel geduld vereist, aangezien veel uitbetalingen minder opleveren dan je oorspronkelijke inzet van € 1. De mechanica staat hier centraal. Het speelveld breidt zich na elke instorting uit tot 46.656 manieren om te winnen. Tegelijkertijd verhogen xBomb Wilds je vermenigvuldigers.

Speel dit spel als je op zoek bent naar snelle gameplay en een hoge maximale uitbetaling. Beheer je budget goed, of test eerst de demo, zodat je weet wat je kunt verwachten van de hoge variantie.

  • Hoge maximale uitbetaling tot 60.000 keer de oorspronkelijke inzet.

  • Het uitbreidende rastermechanisme biedt tot 46.656 manieren om te winnen.

  • Dynamische functies zoals xBomb Wild Multipliers en Wild Mining zorgen voor afwisseling in het spel.

  • Door de hoge volatiliteit kunnen winsten zeldzaam zijn.

  • De overlappende mechanismen en wisselende rastergroottes kunnen beginners in verwarring brengen.

  • Opties met een vaste prijs vereisen een hoge premie, wat een risico vormt voor kleinere budgetten.

Op basis van mijn test en analyse geef ik een beoordeling van ⁦90⁩ op ⁦100⁩.

90

Excellent beoordeling

Beoordeling door Gover Matthew

Uitbetalingen en RTP

70

Spelmechanica

100

Reputatie van aanbieder

100

Functies

60

Thema, grafische elementen en geluidseffecten

100

Eerste ⁦100⁩ spins

100

Winstpotentieel

100

Beleid voor spelbeoordeling

Een kijkje in de spelmechanismen van Fire in the Hole

Fire in the Hole van Nolimit City speelt zich af in een goudmijn. Het basisspel begint op een 6x3-bord met 486 manieren om te winnen. Elke winst activeert een instorting die symbolen verwijdert en een extra rij opent. Hierdoor kan het raster uitbreiden tot 6x6 met 46.656 manieren om te winnen.

Uitbetalingen vinden plaats wanneer identieke symbolen op opeenvolgende rollen landen, beginnend vanaf de linkerkant. De graphics zijn ruig en de spins gaan snel. Dit zorgt voor een intense sfeer die geduld vereist vanwege de hoge volatiliteit.

Fire in the Hole Main Screen

Symbolen en uitbetalingstabel

De laagbetalende symbolen bestaan uit standaard speelkaarten van 9 tot K, vormgegeven als ruwe metalen letters. De hoogbetalende symbolen zijn mijnbouwgereedschap zoals pikhouwelen, touw, laarzen, zakken en een groene lantaarn. De lantaarn is het hoogste reguliere symbool. Als je er zes krijgt, win je 3,75x je inzet.

Winsten maken geen gebruik van traditionele winlijnen. De gratis Fire in the Hole-slot maakt in plaats daarvan gebruik van een 'ways-to-win'-systeem. Overeenkomende symbolen moeten op aangrenzende rollen terechtkomen. Deze opzet is gebruikelijk voor moderne gratis slots met uitbreidende rasters. De xBomb Wild vervangt reguliere symbolen en explodeert om aangrenzende items te vernietigen, waardoor +1 wordt toegevoegd aan de winstvermenigvuldiger voor de volgende instorting.

De speciale functies van Fire in the Hole verkennen

De modifiers en bonusrondes zijn de belangrijkste onderdelen van deze slot. Dit zijn de belangrijkste functies van Fire in the Hole die je tegenkomt tijdens het spelen:

  • Collapsing Mine — Winnende symbolen ontploffen, zodat er nieuwe kunnen vallen. Dit opent ook een nieuwe rij, waardoor het speelveld wordt uitgebreid tot zes rijen hoog.

  • xBomb Wild Multiplier — Vervangt normale symbolen en explodeert om alles ernaast weg te vagen. Dit zorgt ervoor dat er nieuwe symbolen vallen en voegt +1 toe aan je vermenigvuldiger.

  • Wild Mining — Als je drie, vier of vijf dezelfde symbolen op een rij hebt, maar geen winst behaalt, worden ze vervangen door maximaal drie Wilds in het midden.

  • Lucky Wagon Spins — Je hebt minstens drie Scatters nodig om deze bonus te activeren. Je krijgt drie respins die elke keer dat er een symbool valt, worden gereset. Je speelt op een nieuw bord vol met verzamelaars, vermenigvuldigers en kisten.

  • Bonus Buy Feature — Je kunt betalen om het basisspel over te slaan en de Lucky Wagon-functie te kopen. Er zijn drie verschillende Scatter-opstellingen beschikbaar om te kopen.

Het winstpotentieel van Fire in the Hole evalueren

Door de technische specificaties van de Fire in the Hole-demoslot te bekijken, kun je je sessie plannen en je bankroll beheren. Onze analyse, die is gebaseerd op hoe we spellen beoordelen, omvat de essentiële spelgegevens, waaronder inzetlimieten, theoretische opbrengsten en risiconiveaus.

Inzetbereik en maximale uitbetaling

Het spel is geschikt voor verschillende bankrolls met een flexibel inzetbereik dat varieert van minimaal € 0,20 tot maximaal € 50 per draai. Het opvallendste kenmerk van dit model is de extreem hoge maximale uitbetaling. U kunt tot 60.000 keer uw oorspronkelijke inzet winnen. Als deze limiet wordt bereikt, eindigt de ronde en wordt de maximale prijs uitbetaald. Dit is mogelijk in de Lucky Wagon Spins-functie dankzij oplopende vermenigvuldigers en kistbeloningen.

Volatiliteit, RTP en hitfrequentie

De Fire in the Hole-gokautomaat heeft een hoge volatiliteit. Je wint niet vaak, maar de uitbetalingen kunnen veel groter zijn als je wint. De RTP is 94,11%. Dit getal geeft het theoretische rendement weer over miljoenen spins, maar je resultaten op korte termijn zullen variëren vanwege de risicovolle engine.

Onze test met 100 spins liet een hitpercentage van 27% zien. Je kunt verwachten dat je ongeveer één op de vier spins een winst behaalt of een feature activeert.

Balans tussen risico en beloning

Het spel heeft een hoog risico. Wanneer je slots speelt voor echt geld, moet je rekening houden met lange reeksen zonder noemenswaardige uitbetalingen. Je moet je inzet laag houden om deze vruchteloze spins te doorstaan totdat er eindelijk een bonusronde of een grote cascade valt.

De eerste 100 spins van de gratis slot Fire in the Hole bijhouden

Ik stelde de inzet in op € 1 en begon de test van 100 spins met een bankroll van € 10.000. De eerste uitbetalingen waren klein, tussen € 0,20 en € 1,80. Bij spin 18 volgden een paar opeenvolgende instortingen, die € 16,50 opleverden. Even later leverden spins 31 en 32 achter elkaar € 3,50 en € 5 op.

Bij spin 65 won ik de Lucky Wagon Spins-bonus. De feature duurde 24 spins en leverde € 49,50 op. Daarna keerde het basisspel terug naar kleine, willekeurige winsten. De hoogste uitbetaling tegen het einde was € 8,80 bij draai 79. Ik sloot de sessie af met € 10.008,35 op mijn account, wat me een winst van € 8,35 opleverde.

Veelgestelde vragen over Fire in the Hole

Wat is de maximale winst bij Fire in the Hole?

De maximale uitbetaling is beperkt tot 60.000 keer je basisinzet.

Hoe volatiel is dit slotspel?

De volatiliteit is hoog, wat betekent dat er niet vaak uitbetalingen plaatsvinden, maar dat deze wel aanzienlijk kunnen zijn.

Hoe vaak wordt er in het spel gescoord?

De uitbetalingsfrequentie ligt rond de 27%. Je kunt verwachten dat je ongeveer één op de vier draaibeurten wint.

Hoe activeer ik de Lucky Wagon Spins-functie?

Je moet tijdens één draai drie, vier of vijf Scatter-symbolen ergens op het speelveld laten verschijnen.

Kan ik direct toegang tot de bonusronde kopen?

Ja. Je kunt de Lucky Wagon Spins kopen met drie verschillende Scatter-opties via de Bonus Buy.

Pagina-informatie

Gover Matthew img

Pagina bijgewerkt juni ⁦⁦10⁩⁩, ⁦⁦2026⁩⁩ door Gover Matthew

Spelanalist en recensent
Expertise van de auteur
E-mail de auteur
⁦1⁩ jaar
ervaring
⁦2⁩ jaren
op SlotsUp
⁦5855⁩ berichten
gepubliceerd
2 maanden geleden
laatste publicatie
Fire in the Hole logo
Fire in the Hole
Nolimit City